Category Archives: Bebek Burçları ve Özellikleri

Yengeç burcu çocuğu

yengeç burcu çocuğu

Yengeç burcu bebeklerinin ruh halller çok değişkendir. Sevimlilik yapmaya bayılırlar. Sevilmek ve oyun Yengeç burcu bebeği için vazgeçilmezdir. Yengeç burcu bebeği kendi başına saatlerce oynayabilir. Yengeç burcu çocukları farkedilmemeye razı olamazlar mutlaka olumlu yönlerini görmek takdir ve onay sözcükleri kullanmak gerekir. Yengeç burcu bebeğinin sözel yetenekleri öne çıkar. Hayal dünyaları geniştir. Tutumludurlar. Para birktirmeyi sever. Eğlenmeyi şaka yapmayı severler.
Yengeç burcu çocuğunun yetenekli olduğu alanlar meslekler : Ticaret hayatı, öğretmenlik, iletişimin her alanı, avukatlık, gazetecilik, eleştirmenlik, yabancı dil uzmanı, Reklam ve tanıtım sektörü, danışmanlık, politika vb meslekler de yengeç burcu çocukları başarılı olabilir.

İkizler çocuğu burcu özellikleri

ikizler burcu çocukları
İkizler burcu bebeği erkek özelikleri cocukgelisimi.org.ta.  İkizler burcu çocuğu (22 Mayıs-23 Temmuz) arasında doğanlardır.İkizler burcu bebekleri Çok hareketli bebeklerdir, yürümeyi ve konuşmayı çabuk öğrenirler. İkizler burcu bebeği, Emeklemeye başladığında muhtemelen gün boyu çok yorgun düşebilirsiniz. Ama bu durumda bile ikizler bebeğinin sınırlanmaması gerekir. İkizler bebeği, Özgürlüğünün sınırlanması bir depresyona yol açabilir.İkizler burcu bebek Çok gürültülü bir çocuk olabilir, çünkü ses tellerigüçlüdür. Hayal güçleri geniş olduğundan, sürekli bunları gerçekleştirmek için koştururlar. İkizler burcu çocukları,Çok zekidirler,

Boğa burcu çocuğu özellikleri

Boğa Burçları, Boğa Burcu, Boğa Burcu Çocuğu

Boğa burcu bebeği özellikleri nelerdir? Boğa burcu bebekleri nasıl kişiliğe sahiptir? cocukgelisimi.org ta. 21 nisan- 21 mayıs arasında doğan boğa burcu çocukları inatçı olurlar ancak onları bütütmek zevklidir. Boğa çocuklarının bünyeleri güçlü ve sağlıklı görünümlüdür. Boğa burcu erkekleri yaramaz, şakacı ve dayanıklı, boğa burcu kızları düzenli, evcilik oynamaktan hoşlanan çocuklardır. Boğa burcunda doğan çocuklar güçlü yapıları nedeniyle psişik cihettende dengelidirler. Ara sıra ters inatçı olmalarına rağmen hemen kırılıp incinmezler, saldırganlık yapmaz, duygusal depresyonlara girmezler.

Koç burcu çocuğu özellikleri

koç burcu çocuk

Koç Burçları içe dönük insan olma eğiliminde değildir. Koç Burcu Çocuğu dışa dönük rekabetçi yarışı seven ve  enerjiktir.  Koç Burçlar’ı nda  sezgisellik ön plandadır. Yarış yapmayı, kendini ispatlamayı ve serüvene yatkındır. Koç Burcu Çocuklarının çoğu çoklu zeka kuramına dayanarak söylüyoruz kinestetik-zihinsel zekâ özelliklerini gösterir. Koç Burçları’na bir şey öğretmek istiyorsanız yapmalarını ve yaşamalarını sağlayın. Koç Burcu çocuklarda bedensel gelişim diğer burçlardaki çocuklara oranla daha iyi düzeyde olabilir. Çevremizdeki sporculara baktığımızda  genellikle koç burcunda doğan bebeklerdir. Doğum zamanında Güneş Koç Burçları’nda ise Koç Burcu Çocukları hiperaktivite düzeyinde  enerjik olabilirler. Oyun ve rekabetten haz alan  Koç Burcu Çocukları’nın erkekleri sportif faaliyetlere yatkındırlar kızları ise  sosyal olur.

Çocuk burçları özellikleri anne çocuk burç uyumu

Bebeklerin yükselen burçları, anne çocuk burç uyumu vb.  hususlar cocukgelisimi.org. ta Bebekler burçların bazı özelliklerini taşıyor.

Burçların gelecekten haber vermesinden ziyade insanın kişiliğindeki bir takım özelliklerle uyumlu olduğu eski tarihlerden bu yana bilinen bir gerçek. Bebeğinizin burç özelliklerini öğrenmek için bağlantıya tıklayınız.