Category Archives: Öğretmenler İçin

Down sendromu broşürü

Özel eğitim uygulama okulları için DOWN sendromu broşürü hazırladık. Bağlantıdan kaydedebilirsiniz.

Okul öncesi belirli günler ve haftalar listesi çizelgesi

2015-2016 MEB Okul öncesi belirli günler ve haftaların listesi, okul öncesi belirli gün ve haftalar dosyası, anaokulu belirli gün ve haftalar çizelgesi, anasınıfı belirli gün ve haftalar cocukgelisimi.org ta öğretmenlerimiz için paylaşıyoruz.

Okul öncesi çevre koruma haftası ile ilgili kısa şiirler, yazılar güzel özlü sözler

okul öncesi çöp atma

Çevreyi korumak her insanın görevidir. Bu bilinci 4,5,6 yaşlarından itibaren çocuklara aşılamak önemlidir. Haziran ayının ikinci haftası 5 haziran 2015 çevre koruma haftasının başlangıcı Okul öncesi çevre koruma günü ile ilgili kısa şiirler, anasınıfı çevre koruma haftası şiirleri. Çevre Temizliğiyle ilgili Kısa Şiirler, çevre günü hakkında özlü sözler, çevre koruma haftası ile ilgili kısa yazılar, Çevreyi koruma, doğayı temiz tutmayla alakalı Ayetleri cocukgelisimi.org ta sizler için derledik.

Okul öncesi babalar günü şiiri

babalar günü kartı

Okul öncesi babalar günü etkinlikleri kapsamında anaokulda, kreşte çocuklara öğretilebilecek güzel iki tane baba şiirini cocukgelisimi.org ta paylaşıyoruz.

Dünya çevre koruma haftası şiirleri güzel sözleri

çöp toplama boyama sayfası

Çevre günü ile ilgili şiirler, okul öncesi, anaokulu, kreş, anasınıfı dünya çevre koruma haftası şiirleri cocukgelisimi.org ta. Okul öcesi çağındaki çocukların öğrenebileceği güzel bir şiir. Çevre koruma haftası ile ilgili güzel sözleri de bu yazıda bulacaksınız.

Okul öncesi babalar günü boyama etkinlikleri

babalar günü kartı

Babalar günü boyama etkinlikleri, babalar gününde tşört, kravat ve baba boyamaları cocukgelisimi.org ta. 2015 Babalar günü ne zaman? Babalar günü 21 hazirana geliyor. Okul öncesinde babalar günü kutlamaları değişik etkinliklerle kutlanır.  Anaokulunda babalar günü etkinlikleri 21 hazirana geldiği için çocuklar tatile girer dolayısyla  anasınıfında babalar günü  kutlanmaz. Kreşlerde babalar günü etkinlikleri yapılabilir.

Okul Öncesi çevre koruma haftası boyama afiş sanat etkinliği

Okul öncesi çevre koruma afişleri, çevreyi korumayla ilgili afiş

Çevre koruma haftası  boyama  resimleri etkinlikleri afişleri cocukgelisimi.org ta. Çevre koruma haftası okul öncesinde kutlandığı gibi tüm okullarda 05-11.06.2015 tarihlerinde kutlanacak. Okul öncesi çevre koruma kutlama etkinlikleri  kapsamında geri dönüşüm, çevre koruma, temiz dünya konulu sanat, afiş, boyama çalışma ve eğitim etkinliklerini anaokulu ve kreşlerde çalışan siz değerli öğretmenlerimiz için paylaşacağız.. Çevre koruma haftası okul öncesi boyama resimlerinin üzerine resimler büyük çıkıncaya kadar tıklayın. Çalışmalar için yorumlarınızı bekliyoruz

Okul öncesi etkinliği boyama resimleri sayfasi

hayvan boyama resmi

Okul öncesi etkinliği boyama resimleri sayfasi, arı boyama, eşek boyama, çizgi fim karakteri boyama resimleri cocukgelisimi.org ta.

Hindi boyama resmi okul öncesi etkinliği

hindi boyama resmi

Hindi boyama resmi okul öncesi etkinliği, hindi boyama sayfasını okul öncesi öğretmenleri ve çacuk gelişimi öğretmenleri için cocukgelisimi.org ta paylaşıyoruz.Okul öncesi hindi boyama, hindi boyama oyunu oyna, hindi sınırlı boyama, hindi boyama oyunları oyna, okul öncesi hindi etkinlikleri, hindi faaliyet, hindi boyama sayfası

Gemi boyama sayfası okul öncesi etkinliği

gemi boyama

Gemi boyama sayfası okul öncesi etkinliği, çocuk gelişimi gemi boyama etkinliği, okul öncesi gemi boyama, gemi boyama nasıl yapılır, gemi boyama sayfaları, gemi boyama resmi cocukgelisimi.org ta.

Aşcı boyama sayfası okul öncesi etkinliği

asci boyama sayfasi

Aşcı boyama sayfası okul öncesi etkinliği, aşcı boyama sayfası, boyama etkinlikleri indir, boyama oyunları, boyama sayfaları, boyama etkinlikleri okul öncesi, boyama kitabı, boyama etkinlikleri boyama etkinlikleri 2 sınıf, 1 sınıf boyama etkinlikleri cocukgelisimi.org.

Ağaç yapraklarından bale kızı, ağaç ve köpek yapımı çalışması

Ağaç yapraklarından bale kızı, ağaç ve köpek yapımı çalışması, bale kızı okul öncesi çalışması, ağaç yapımı okul öncesi, köpek yapımı çalışması, okul öncesi eğitim etkinliği, çocuk gelişimi alanı etkinlikleri cocukgelisimi.org ta.

Pasta kağıdı ve kese kağıdı ile çocuk yapımı eğitici etkinliği

pasta kagidinden cocuk yapimi

Pasta kağıdı ve kese kağıdı ile çocuk yapımı eğitici etkinliği, okul öncesi çocuk yapımı eğitici çalışması, kağıttan çocuk yapımı etkinliği cocukgelisimi.org ta.

Araç ve Gereçler:

Yelkenli yapımı çocuk gelişimi eğitim etkinliği

okul oncesi yelkenli yapimi

Yelkenli yapımı çocuk gelişimi eğitim etkinliği, yelkenli yapımı okul öncesi eğitim etkinliği, okul öncesi yelkenli yapımı cocukgelisimi.org ta. Okul öcesi ve çocuk gelişimi öğretmenleri sınıf içinde ki eğitim çalışmalarında bu etkinliği yapabilir.