Category Archives: Çevre Koruma Haftası

Okul öncesi çevre koruma haftası ile ilgili kısa şiirler, yazılar güzel özlü sözler

okul öncesi çöp atma

Çevreyi korumak her insanın görevidir. Bu bilinci 4,5,6 yaşlarından itibaren çocuklara aşılamak önemlidir. Haziran ayının ikinci haftası 5 haziran 2015 çevre koruma haftasının başlangıcı Okul öncesi çevre koruma günü ile ilgili kısa şiirler, anasınıfı çevre koruma haftası şiirleri. Çevre Temizliğiyle ilgili Kısa Şiirler, çevre günü hakkında özlü sözler, çevre koruma haftası ile ilgili kısa yazılar, Çevreyi koruma, doğayı temiz tutmayla alakalı Ayetleri cocukgelisimi.org ta sizler için derledik.

Dünya çevre koruma haftası şiirleri güzel sözleri

çöp toplama boyama sayfası

Çevre günü ile ilgili şiirler, okul öncesi, anaokulu, kreş, anasınıfı dünya çevre koruma haftası şiirleri cocukgelisimi.org ta. Okul öcesi çağındaki çocukların öğrenebileceği güzel bir şiir. Çevre koruma haftası ile ilgili güzel sözleri de bu yazıda bulacaksınız.

Okul Öncesi çevre koruma haftası boyama afiş sanat etkinliği

Okul öncesi çevre koruma afişleri, çevreyi korumayla ilgili afiş

Çevre koruma haftası  boyama  resimleri etkinlikleri afişleri cocukgelisimi.org ta. Çevre koruma haftası okul öncesinde kutlandığı gibi tüm okullarda 05-11.06.2015 tarihlerinde kutlanacak. Okul öncesi çevre koruma kutlama etkinlikleri  kapsamında geri dönüşüm, çevre koruma, temiz dünya konulu sanat, afiş, boyama çalışma ve eğitim etkinliklerini anaokulu ve kreşlerde çalışan siz değerli öğretmenlerimiz için paylaşacağız.. Çevre koruma haftası okul öncesi boyama resimlerinin üzerine resimler büyük çıkıncaya kadar tıklayın. Çalışmalar için yorumlarınızı bekliyoruz