Etiket arşivi: yeni doğan bebek

Yeni doğan bebek ve banyo

yeni doğan bebek banyosu

YENİ DOĞAN BEBEK VE BANYO

Anneler, yeni doğan biricik bebekleri için uygun ürünler kullanmaya dikkat ediyor. Ancak saç için geliştirilmiş bebek şampuanları yeni doğan bebeğin hassas ve narin cildine uygun mu?Yaz mevsimiyle birlikte anneler bebeklerine daha sık banyo yaptırmaya başlatırlar. Nitekim yaptırmalılar da. Gerek yeni doğan bebeğin sağlığı gerekse anne ile bebeğin etkileşimi ve birbirlerini tanımaları açısından banyo çok önemli.

Yeni doğan bebeklere 7 günde uyumayı öğretin

cocukgelisimi.org..Yeni doğan bebek, uyku, düzenli uyku, bebek uyku, yeni doğan bebeklere 7 günde uyumayı öğretin…Bazı bebekler vardır ; doğumdan hemen sonra hayatlarının başlayacağı eve geldiklerinde ya tüm ev halkına hükmeder, istediğini yaptırır, ya da söz dinleyen bir bebek olur 

Yeni doğan bebek ne düşünür?

cocukgelisimi.org.. Yeni doğan bebek ne düşünür, bebeğin dünyası, Bebek Bakımı, bebek gelişimi ansiklopedisi, bebekler bebekken ne düşünürler, bebekler ne düsünür, doğmuş bebek gelişimi, Yeni doğan bebek, yeni doğan bebekler neleri hisseder, yeni doğmuş bebek, yeni doğmuş bebek gelişimi, yeni doğmuş bebek sinirlidirBebeğin minicik aklından neler geçer acaba?

Yeni doğan bebeğin alt bakımı temizliği

yeni doğan bebğin kilosu, boyu, baş çevresi

Yeni doğan bebeğin alt bakımı temizlik işlemi nasıl olur cocukgelisimi.org ta. Yeni doğan bebek gün içinde 6-8 defa bezi kirletebilir. Özelikle bebeklerde pişikleri önlemek için  kirlenir kirlenmez bebeğin altının değiştirlmesi elzemdir. Pişik önleyici kremler yardımıyla kızarıklığın önüne geçebilirsiniz. Özellikle 2015 in yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde pişikleri önelemek için temiziliğe dikkat edelim.